sobota 19. septembra 2015

Huráááá

Spočiatku som nemyslela, že to bude trvať tak dlho a po čase som si začala myslieť, že to ostane ležať v skrini už nafurt. Ale podarilo sa a ja mám radosť. Že som to dokončila. A že sa mi to aj celkom páči. A čo? Nuž...až sa hanbím priznať. Ale to mystery šitíčko. :D

A moje celkové dojmy? Nemyslím, že by Světluška bola najväčší patla skupiny, ako nám písala v poslednom maili. :)))

Kto sa vydesil toho, že má všetky obdĺžniky hore a Slávka nie???
JA!
(Hodnú chvíľu mi trvalo, kým som zistila, že som trdlo a že to mám dobre :D)

Kto si zničil (žehlením) gombičky v patchworkovej časti  A ešte k tomu zrovna na prednej strane?
JA!

Kto dal zaväzovaciu stužku (lebo s nejakým iným zapínaním sa mu nechcelo babrať, hoci si ho namyslel) príliš tenkú a teda sa rýchlo roztrhne?
JA!

Kto si to zle vymeral a tá vyšívaná kvetina teda dáva zlý dojem, akoby tam ani nemala byť?
JA!

A kto ani po x-tom začínaní a ukončovaní neprišiel na to, ako začať a ukončiť zahradnícky/záhradkový/smykovací steh tak, aby to vyzeralo jednoliato?
JA!

Ale čo tam po tom! Hlavne, že mám hotovo a manželovi sa to páči. Síce to nebudem môcť veľmi používať, lebo pochybujem, že by sa to nedostalo do dcériných rúk a to by nedobre dopadlo...ale ak sa k nám nenasťahujú mole, nejaký čas to vydrží v skrini, prípadne to bude zúfalý darček pre niekoho na poslednú chvíľu. :D (Ale to asi ťažko, k druhému podobnému výkonu sa nedokopem. :D)

Majte sa pekne a tešte sa so mnou. :)
7 komentárov:

 1. Taky jedině tleskám a mám velkou radost, že se dílo nakonec podařilo dotáhnout do cíle. Máš moc pěkně sladěné látky a vyšívání se mi taky líbí. Jsi šikula a nikomu ho nedávej, jen ho pěkně používej - a zatím holt dobře schovávej před malýma zvědavýma ručičkama :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. :) Už som do neho dnes zapichla prvú ihlu, keď som zistila, že sa mi povaľuje po stole. :-o :D
   A ďakujem aj za to, že si také čosi vymyslela. :)

   Odstrániť
 2. Májo, náhodou máš jehelníček krásný! Mě se moc moc líbí!!! A jak píše Světluška, krásně jsi sladila látky! :-) Pěkný den, M.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hezké šití, jsi šikulka. Chtěla jsem se zapojit také, ale časově jsem to nezvládala. Výsledek je moc hezký a tak si návod zařadím do seznamu plánů....a že jich mám. Na blog nezbývá moc času. Jak se jinak máte? Co malá - vlastně už jí je rok - pokud se pamatuji - ten čas tak rychle letí. ahoj Zuzana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Díky, Zuzano. No..veď ja som to časovo napokon tiež nezvládla. :D
   Kvetinka už bude mať v októbri rok a pol a o pol roka k nej pribudne nejak= Kvítko. :D Takže sa máme veselo.
   Som pozerala, že aj Ty si sa mala veselo...svadobná tombola ma veľmi pobavila a dlllho mi trvalo, kým som zistila, že to nebola Tvoja svadba. :D
   Maj sa krásne. :)

   Odstrániť

Ďakujem za návštevu, milé slovo a prajem príjemný čas. :)